Usługi

O firmie

Dach to niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów wpływających na trwałość, estetykę                  i bezpieczeństwo domu. Wybór pokrycia dachowego i profesjonalnego wykonawcy to bardzo ważna decyzja, dlatego my pomagamy Państwu – naszym Klientom podjąć dobrą decyzję. Fachowa wiedza     w zakresie projektowania i efektywna logistyka czynią dokonywanie zakupów łatwym dla każdego inwestora oraz pozwalają zdecydowanie skrócić czas realizacji inwestycji.

Usługi dekarskie

Firma GRO-DACH to doświadczony i zgrany zespół dekarzy. Specjalizujących się w realizacji wszelkiego rodzaju pokryć dachowych zarówno z blachy, jak i dachówki, papy oraz gontów bitumicznych, na dachach płaskich, łukowych i spadzistych. Cechuje nas solidność i dbałość o szczegóły, co najlepiej można ocenić przeglądając nasze realizacje dachów w Łodzi i okolicach.

Zdejmowanie eternitu

Zgodnie z przepisami obowiązek usunięcia azbestu spoczywa na właścicielach budynków. Przeciętny człowiek najczęściej nie wie o istnieniu programu rządowego, nie wie, gdzie się zgłosić, w jaki sposób należy usuwać eternit i najważniejsze – jak bardzo jest on szkodliwy. I nawet jeśli zdejmuje azbest z dachu, to nie dlatego że jest przekonany o jego złym wpływie na zdrowie, ale dlatego że dach zaczął przeciekać. Jeżeli chcesz coś zrobić ze swoim dachem pokrytym azbestem zgłoś się do nas 42 712-56-12

Usługi ciesielskie

Wykonujemy wszelkiego rodzaju więźby dachowe. Nie boimy się dużych wyzwań. Stawiamy wszelkie możliwe konstrukcje dachowe drewniane i więźby dachowe nośne w zależności od wytycznych projektu budowlanego danego obiektu. Do konstrukcji więźby używamy głownie elementów wykonanych z drewna sosnowego świeżo przetartego lub suszonego i klejonego - zawsze chętnie doradzamy, jednak ostateczny wybór pozostawiamy naszym klientom. Drewno budowlane którym handlujemy i którego używamy do konstrukcji więźb jest zawsze najwyższej jakości i spełnia wszelkie normy.

Obróbki blacharskie

Obróbki blacharskie to niezwykle ważne prace bez nich pokrycie dachowe nie będzie szczelne i estetyczne. Ich profesjonalny montaż gwarantuje wodoodporność dachu i ładny wygląd całego budynku. Wykonujemy je z blachy płaskiej w kolorze dachu. ich wygląd i wymiary zależą od kształtu dachu.

Remonty

Dachy jak każdy element budowli podlegają zużyciu ze względu na warunki atmosferyczne, narażenie na wilgoć, mróz, nasłonecznienie i wysokie temperatury latem. Wrażliwość na te niesprzyjające okoliczności może być pogłębiona ze względu na użycie do budowy materiałów niższej jakości lub błędy dekarskie.